PROPERTY FEATURES
€36000 pardavimo kaina

Parduodamas sklypas labai ramioje ir gražioje vietoje, 14,1 a, Vyšnių g.

  • 12 Plotas m²
  • 30000 Kaina

Detalės

Parduodamas labai ramioje ir gražioje vietoje, 14,1 a žemės sklypas Vyšnių g. Sklypo paskirtis mažaaukščių gyvenamųjų namų statybos, visos miesto komunikacijos: elektra, dujos, vandentiekis, kanalizacija, puikus privažiavimas, labai gera vieta namo statybai, netoli autobusų stotelė, labai rami vieta, aplinkui naujos statybos namai. Sklype auga medžiai, kuriuos puikiai galima būtų integruoti į kuriamą aplinką, o nereikalingus iškirsti. Labai geras sklypo išdėstymas, kuris leidžia terasą įkurti vakarinės saulės pusėje.

Skelbimo aprašymas *

14 a., Šimšės mikrorajone. Asfaltas ir visos komunikacijos.
*Puikus asfaltuotas privažiavimas. Ypač rami ir tyli vieta.
*Elektra
*Vanduo
*Dujos
*Kanalizacija
*Aukšta ir sausa vieta.
*Atlikti geodeziniai ir topografiniai matavimai.
*Netoli autobuso sustojimas.
*Netoli mokykla, darželis, parduotuvė.
*Galiu sutvarkyti visus reikalingus dokumentus namo statybai, rekomenduoti architektą.
*Galiu rekomenduoti statybos priežiūros specialistą, statybininkus ir apdailininkus.
*Nuotraukose vieni iš galimų namo projektų . Jų autorius galiu rekomenduoti.
*Galima papildomai pirkti ir kaimyninio sklypo dalį – 6 a.

Šio sklypo privalumas ne tik prestižinė vieta, bet akivaizdi ir didžiulė ekonominė nauda. Pasvarstykite patys! Pavyzdžiui, jei perkate sklypą rajone ar priemiestyje, bet nors šiek tolėliau nuo komunikacijų arba iš vis be jų, tai jūs turite įsivertinti sekančias išlaidas bei nepatogumus:
1. Elektros įvedimas – mažiausiai 1000 Eur, jei netoli yra pastotė.
2. Vandens gręžinys – mažiausiai 4000 Eur, plius jo eksploatacijai reikalingi siurbliai ir t.t. Vanduo bus kalkėtas ir nenugeležintas, reiškia filtrams ir minkštinimo sistemai dar 3000 Eur, plius elektros išlaidos siurbliui – +/- 20 Eur/mėn.
3. Kanalizacija. Jei miesto teritorija, tai bet kokie TRAIDENIAI ar kitokie įrengimai – DRAUDŽIAMI. Galima tik talpa, kurią siurbsite kas savaitę po 50-100 EURŲ, plius įrengimas – dar 2500 Eur. Jei gyvenate rajone, tai statysite Traidenį arba Augusto sistemą. Išlaidos su įrengimu tikrai kainuos – 3500 Eur.
4. Lietaus nuotekos. Jei mieste ir šalia nėra griovio – reiškia gyvensite baloje! Investicija į guminę avalyne bei nuolatinius remonto darbus. Pinigais įvertinti sunku, bet greičiausiai su laiku parduosite savo pastatytą namą už trečdalį kainos.
5. Šildymas. Jei dujų nėra , o jūs nepasiruošęs išsileisti geoterminiai sistemai, tai jūsų laukia sekanti perspektyva: nuolat skaldote, džiovinate malkas, tam statote malkine, namo statyboje išleidžiate solidžią sumą, kaminams, bei santechnikai, o kieto kuro katilą keisite maždaug kas 5-7 metus. Skaičiuoti net nedrįstu.
6. Privažiavimas. Greičiausiai bus žvyrkelis. 10 mėnesių per metus automobilis bus purvinas, privažiavimas duobėtas, o vaikai iki kelių nusibridę per purvą. Net ir per tuos porą mėnesių , kai bus sausa ir gražu, lango atsidaryti negalėsite, nes kaimynas parvažiuodamas namo sukels dulkių debesį, po kurio jūsų braškės ir kiti augalai , taps neatpažįstamos spalvos, tik ką nuplautas automobilis vėl atgal po dulkių sluoksniu, o kambariuose galėsite vaikščioti su avalyne. Išeitis yra , bet vėl išlaidos – šimtai kvadratų trinkelių, automobilio nuolatinis plovimas, tiksliau mažiausiai dviejų, nes žmona turės – privalės vairuoti ir dirbti taksiste, vežioti vaikus į mokyklą iš mokyklos, į būrelį iš būrelio, į parduotuvę ir iš jos … n kartų per mėnesį, o tai du trys bakai kuro.
7. Spėkit kurioje mokykloje mokysis jūsų vaikai ir ar sugebėsite gauti vietą darželyje, nes jūs iš užmiesčio! Perspektyva – Bubių , Aukštelkės, Ginkūnų mokyklos. Jas baigus jūsų vaikams – gal tikitės , kad įstos į nemokamą aukštąją? Jei įstos, tai keturis metus mokėsite po 4000 EUR plius pragyvenimas. Jei neįstos, tai nuolat pirksite bilietus į Angliją arba Norvegiją. O jei per tą laiką pasensite ir norėsite matyti anūkus, tai dar ir juos prisivilioti reiks ir bilietus visiems nupirkti. Kaip bebūtų – vien išlaidos ! 🙂
8. Visos papildomos išlaidos. Transportas kiekvieną dieną grįžimui namo, statybos metu už visų statybinių medžiagų pristatymą mokėsite tris kartus daugiau, statybininkai taip pat nuplėš už atvažiavimą, o jei dar po gramais, tai ir statyba užsitęs dvigubai ilgiau, ko pasekoje jūs vis dar mokėsite už nuomą puse metų ilgiau…

NA O JEI PERKATE ŠĮ SKLYPĄ, tai :
1. Elektros įvedimas – 5-10 dienų ir max 100-150 eurų išlaidų.
2. Vandens pajungimas kartu su skaitikliu – +/- 200 Eur.
3. Kanalizacijos įvedimas – kiek ten keli metrai vamzdžio kainuoja? Manau su visais darbais max 200 Eur.
4. Lietaus nuotekos – ko gero nulis, nes santechnikai pajungs kartu su kanalizaciją.
5. Dujų privedimas prie jūsų naujojo namo kartu su projektu ir skaitikliu – max – 400-500 Eur ir gyvensite ramiai ir abejingai. Šilumą reguliuosite telefone ir programuosite kada reikia šilčiau, kada vėsiau. Malkinės statybų išlaidų užteks moderniausiai sistemai, o malkų ruošimo laiką galėsite skirti šeimai ar hobiui. O ir išlaidos už dujas bus ypač mažos, nes namas vis vien jau bus A+ kategorijos.
6. Privažiavimui nuo asfalto iki garažo reikės vos kelių metrų. Tai trinkelių galite skaičiuoti kokius 30 m2, o ne kaip užmiesčio ar priemiesčio sklype. Automobilis nuolat švarus, plaunate retai. Šeimai pakanka ir vieno automobilio ir vaikai gali bet kada pareiti pėsti ar parvažiuoti namo po mokyklos ar užsiėmimų. Taupote pinigus antram automobiliui, trims bakams kuro per mėnesį. Žmonai nereikia dirbti taksiste, todėl taip pat gali eiti į darbą ir pildyti šeimos biudžetą savo pajamomis. Na gal ne pildyti, bet bent jau šiek tiek pataupyti jūsų! 🙂 Realiai tai dar vienas pliusas!
7. Jūs savo vaikus laisvai galite leisti į darželį, surasti mokyklą mieste , kur jūsų vaikai gaus patį geriausia išsilavinimą ir jūs mažai išleisite korepetitoriams ( ne taip kaip kaimo ar priemiesčio mokyklos mokinys), vaikai bendraus su motyvuotais ir tikslo siekiančiais bendraamžiais, kurie ateityje taps jūsų vaikų draugais, gerais pražystamais , o gal ir verslo partneriais. Jūsų vaikas baigęs gimnaziją, neabejotinai įstos į universitetą ir nereikės mokėti už mokslą. Ne gana to dar gaus ir stipendiją. O iki to laiko jau bus iš pagrindų suremontuoti saulėtekio bendrabučiai, tai jūs neišleisite nė kapeikos ir už jo būstą. Liks tik pragyvenimui, bet ir tai … toks motyvuotas jaunas žmogus, rašys darbus kitiems už pinigus arba papildomai uždarbiaus programuodamas. Bet kuriuo atveju jis 20-ties metų gyvens geriau, nei jūs pasiekėte per 40-45 – iš savo egzistavimo metus! 🙂
8… Na ir svarbus niuansas – namą pastatyti kainuos užmiestyje šiek tiek brangiau nei miesto gerame rajone ir geroje vietoje, bet parduodant jūs priemiestyje niekada neatgausite nė pusės savo išleistų pinigų!

GAL DAR KYLA KLAUSIMŲ KUR IR UŽ KIEK PIRKTI SKLYPĄ?!
Na nebent esate priešas sau ir savo šeimai, visiškai nemokate skaičiuoti arba jūs paprasčiausiai neturėtumėte statytis namo!

Gal ir juokingai parašiau, gal būt ne viskas taip kraštutiniška, bet įvertinti šiuos niuansus būtina.

O jei šis sklypas jums netinka, skambinkite arba rašykite ir aš jums surasiu sklypą jus dominančiame rajone, kurio nėra jokiuose skelbimuose.